آرایش و زیبایی

نکاتی مهم در مورد عطرها

نکاتی مهم در مورد عطرها

در مقاله پیشین تالاروس، تفاوت های اصلی بین انواع عطرها را بیان کردیم. در این مطلب، نکات جذابی در مورد ادکلن ها آماده کرده ایم تا با در نظر گرفتن آنها بتوانید ادکلن مناسبی را برای خود یا دوست و همسرتان خریداری کنید.  
|
0 نظر
تفاوت بین انواع مختلف عطرها

تفاوت بین انواع مختلف عطرها

در این مقاله از تالاروس به تفاوت نام ها در دنیای خوش بو کننده ها می پردازیم. بخش زیادی از عطرها را الکل طبیعی تشکیل داده است. این مقدار گاهی به 95 درصد نیز می رسد. اسانس های روغنی نیز بخشی از عطرها هستند. مقدار اسانس های روغنی استفاده شده در در عطرها با یکدیگر متفاوت است و همین تفاوت باعث نامگذاری های مختلفی برای آنها شده است. بنابراین، بهتر است تا شما نیز با این اسامی و تفاوت های آنها آشنا شوید تا در هنگام خرید به خوبی عمل کنید.
|
0 نظر
در کنار خانه داری به زیبایی خود برسید

در کنار خانه داری به زیبایی خود برسید

برخی از خانم هایی که خانه دار هستند، زیبایی و تمیزی منزل خود را مهمتر از سر و وضع خود می­دانند. این شلختگی ها در اوقات تنهایی به اوج خود می رسند. هرچند بسیاری از کارهایی که خانم های خانه دار با آنها سر و کله دارند تقریبا با زیبایی در تعارض هستند، اما این ها دلیل محکمی برای نادیده گرفتن زیبایی خود نیست در ادامه با تالاروس همراه باشید تا با رعایت چند نکته ساده، زیبایی را با خانه داری تلفیق کنید.   
|
0 نظر