انتخاب رنگ مناسب ست لباس عقد

ست کردن لباس همواره مورد توجه اهل مد بوده است. مسئله مد و ست لباس ها در مراسم عقد اهمیت بیشتری نسبت به جشن های دیگر دارد. یک ست مناسب عروس و داماد باعث افزایش انرژی و حس در بین شما و مهمانان خواهد شد و مراسم عقد شما را به یاد ماندنی تر میکند.

 

انتخاب رنگ ست لباس عقد بسیار مهم است و باید نظرات و سلیقه های عروس و داماد در انتخاب رنگ در نظر گرفته شود. حتما نباید لباس ها به صورت کامل همرنگ باشند و اگر بخش هایی از لباس های عروس و داماد هم با هم همرنگ باشند، جلوه ویژه و جذابی به مراسم عقد می دهد. بنابراین تمرکز خود را بر روی رنگ مناسب لباس عقد قرار دهید. نکاتی در مورد نحوه انتخاب رنگ لباس در معیارهای انتخاب لباس مناسب مراسم نامزدی گفته شده است که می­توانید از انها استفاده کنید. علاوه بر این، نکات دیگری نیز در ارتباط با رنگ لباس نامزدی در ادامه بیان خواهیم کرد.

نکته مهمی که باید در انتخاب رنگ لباس عقد به آن توجه کرد، رنگ پوست عروس و داماد است. بنابراین، باید رنگ پوست هر دو نفر در انتخاب رنگ لحاظ شوند. اگر یکی از طرفین رنگ پوست تیره داشته باشد و طرف دیگر رنگ پوست روشنی داشته باشد، انتخاب یک رنگ تیره مثل مشکی نمی­تواند گزینه خوبی باشد. باید رنگی انتخاب شود که هم عروس و هم داماد در آن زیباتر باشند.

شاید شما هم موافق ما باشید که رنگ مشکی و سفید علی رغم جذابیت و سنگینی خاصی که با خود دارند، شاید تکراری شده باشند. انتخاب یک رنگ متفاوت تر می­تواند جذابیت لباس و ست شما را بیشتر کند. انتخاب رنگ هایی مثل صورتی و رنگ های به اصطلاح جیغ نمی­تواند گزینه مناسبی برای آقا داماد باشد. اما لباس عروس می­تواند دارای رنگ های صورتی باشد. همانطور که گفتیم، لازم نیست لباس ها به صورت کامل در رنگ ها ست باشند، بلکه همرنگی های جزئی هم زیبایی خود را دارد.

فقط شما دو نفر نیستید که قرار است با هم ست باشید. اگر می­خواهید مراسم عقد شما جذاب تر باشد، بهتر است لباس های شما با تم تزئینات هم ست باشند. بنابراین، بهتر است به محل برگزاری مراسم بروید و رنگ بندی محیط طراحی شده را بررسی کنید تا در انتخاب رنگ لباس در نظر گرفته شود.

همانطور که میدانیم در ست کردن لباس ها، اولویت با خانم ها است. بنابراین، این داماد است که باید لباس خود را با عروس خانم ست کند. این کار را می­توان به چند روش انجام داد. به عنوان مثال، بخش هایی از کت و شلوار داماد می­تواند همرنگ با لباس عروس باشد. کروات و پایپیون هم بخش هایی هستند که می­توانند در ست کردن لباس عروس و داماد بسیار موثر باشند و می­توان آنها را همرنگ با لباس عروس انتخاب کرد. رنگ پیراهن و رنگ دستمال جیبی داماد هم گزینه های خوبی برای ست کردن با لباس عروس هستند.

تعداد بازدید: 7391
ارسال شده توسط: علی قنبری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما نزد سایت محفوظ است و منتشر نخواهد شد.