معیارهای انتخاب لباس مناسب مراسم نامزدی

انتخاب لباس برای جشن نامزدی از مهمترین تصمیم هایی هست که باید عروس و داماد قبل از مراسم بگیرند. خیلی از ما ها در بین دوستان و اطرافیان خود دیده ایم که از لباس نامزدی خود راضی نبوده اند و یا مدام از آن اشکال می­گیرند و از مشکلات آن می­گویند. یک انتخاب اشتباه می­تواند شما را بارها به مراکز خرید بکشاند و علاوه بر صرف هزینه و زمان، آرامش شما هم در معرض خطر قرار میگیرد. دلایل زیادی برا انتخاب نوع لباس نامزدی وجود دارد که هرکدام به خودی خود در انتخاب نهایی تاثیرگذار هستند. با تالاروس همراه باشید. 

 از مهمترین پارمترهای موثر در انتخاب نوع لباس نامزدی می­توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • شخصیت و اخلاقیات عروس و داماد
  • عرف محل سکونت عروس و داماد
  • قیمت لباس ها
  • جنس و کیفیت ساخت لباس ها
  • رنگ بندی لباس ها
  • و...

بنابراین، اگر به دنبال یک لباس برای جشن نامزدی خود هستید، باید به همه معیارهای انتخاب یک لباس مناسب برای جشن نامزدی توجه کنید.

مهمترین نکته ای که در انتخاب لباس نامزدی باید در نظر گرفت، دوری از بی حوصلگی در انتخاب و احترام به سلیقه خودتان است. این را فراموش نکنید که اگر لباس نامزدی شما همان لباسی باشد که خودتان دوست دارید، نه لباسی که بقیه برای شما انتخاب کرده اند و به اجبار بر تن کرده اید، آرامش و حس رضایت شما در طول مراسم نامزدی بسیار بیشتر است. بنابراین در انتخاب لباس نامزدی، تن به هیچ اجباری ندهید. این به معنی نادیده گرفتن صحبت های دیگران نیست و باید از نظرات آنها نیز استفاده کرد.

شاید بهتر این است که قبل از اینکه به مزون ها سر بزنید، به کمد لباس های خودتان سری بزنید. بررسی کنید و ببینید کدام رنگ را بیشتر از همه می­پسندید و بیشتر انتخاب کرده اید. این همان رنگی است که شما بیشتر دوست دارید و در آن احساس آرامش می­کنید. شاید هم این روش نپسندید و ترجیح بدهید که برعکس همیشه عمل کنید و رنگی را انتخاب کنید که تا حالا آن را به تن نکرده اید. این شما هستید که حرف اول و آخر را می­زنید. پس رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید و سپس به مزون مراجعه کنید.

این نکته را در نظر بگیرید که لازم نیست حتما لباسی عجیب و خاص بپوشید تا زیبا و شیک به نظر برسید. بنابراین، سعی نکنید تا دنبال لباس های غیرواقعی باشید.

لباس نامزدی شما نشان دهنده شخصیت و روحیات عاطفی شما است. بنابراین، سعی نکنید تا لباسی را انتخاب کنید که با شخصیت شما در تعارض باشد. پس به خودتان بیاندیشید و خصوصیات اخلاقی خود را سرلوحه انتخاب لباس نامزدی خود قرار دهید.

تعداد بازدید: 7323
ارسال شده توسط: علی قنبری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما نزد سایت محفوظ است و منتشر نخواهد شد.