در کنار خانه داری به زیبایی خود برسید

برخی از خانم هایی که خانه دار هستند، زیبایی و تمیزی منزل خود را مهمتر از سر و وضع خود می­دانند. این شلختگی ها در اوقات تنهایی به اوج خود می رسند. هرچند بسیاری از کارهایی که خانم های خانه دار با آنها سر و کله دارند تقریبا با زیبایی در تعارض هستند، اما این ها دلیل محکمی برای نادیده گرفتن زیبایی خود نیست در ادامه با تالاروس همراه باشید تا با رعایت چند نکته ساده، زیبایی را با خانه داری تلفیق کنید. 

 

ورزش کنید

تلاش کنید همواره ورزش را جزوی از کارهای روزمره خود قرار دهید.  اگر بچه کوچک در منزل دارید، سعی کنید در اوقاتی که همسرتان حضور دارد، به کلاس های ورزشی بروید. یا حداقل کاری که می ­توانید انجام دهید ورزش با برنامه های تلویزیونی و شبکه های مجازی است. با ورزش کردن نه تنها حس شادابی را به خود و بقیه اعضای خانواده تزریق می کنید، بلکه شفافیت پوست و زیبایی خودتان را نیز افزایش می دهید.

لباس های تمیز بپوشید و به موهایتان برسید

لباس های چروک و کهنه را نپوشید. طبق تحقیقات صورت گرفته، پوشیدن لباس های رنگ و رو رفته باعث افسردگی روحیه شما و اهل منزل می شود. هر روز موهایتان را شانه کنید و برای زیبایی بیشتر می ­توانید از گلسر نیز استفاده کنید. خلاصه اینکه گیسو به هم بریز و جهان را به هم بپاش/ معشوقه بودن است و این بریز و بپاش ها (حسین زحمتکش).

شما حیف اید نه وسایل هایتان

فراموش نکنید که گرنبندها و جواهراتی که در کمدهایتان مخفی کرده اید حیف نیستند، شما حیف اید. هر چند وقت یکبار از آنها استفاده کنید. همین حالت برای لباس های نویی که خریده اید تا در یک جشن به خصوص بپوشید هم برقرار است. منتظر مهمانی ها نمانید، لباس های تازه و خوشرنگ تان را در خانه هم بپوشید.

با این چند ترفند ساده، به یک خانم خانه دار جذاب تبدیل خواهید شد.

 

 

تعداد بازدید: 6558
ارسال شده توسط:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما نزد سایت محفوظ است و منتشر نخواهد شد.