زندگینامه مهدی رجائی، خواننده نوجوان کرمانج

مهدی رجائی، از سن 6 سالگی (1393) پا به عرصه خوانندگی گذاشت. علیرضا رجائی، پدر مهدی یکی از فعالین هنر و موسیقی مقامی خراسان شمالی است که از همان ابتدا حامی و پشتیبان محکم و استواری برای مهدی بود و کمک شایان و نقش پر رنگی در استعدادیابی مهدی در این عرصه ایفا کرد.

به گزارش خبرنگار تالاروس، مهدی رجائی، از سن 6 سالگی (1393) پا به عرصه خوانندگی گذاشت. علیرضا رجائی، پدر مهدی یکی از فعالین هنر و موسیقی مقامی خراسان شمالی است که از همان ابتدا حامی و پشتیبان محکم و استواری برای مهدی بود و کمک شایان و نقش پر رنگی در استعدادیابی مهدی در این عرصه ایفا کرد.
 

ادامه این متن عینا به قلم خود هنرمند نوجوان، مهدی رجائی نگارش شده است که در ادامه در این مقاله تالاروس، با یکدیگر می خوانیم:

اینجانب مهدی رجائی متولد هشتم آذر ماه 1386 در شهرستان مانه و سملقان استان خراسان شمالی، که از سال 1393 و در سن 6 سالگی با لطف و عنایت پروردگار و حمایت های مالی و معنوی خانواده به ویژه پدر عزیزم، علیرضا رجائی، وارد عرصه موسیقی شدم. پدرم از اساتید موسیقی مقامی خراسان شمالی است و تاکنون موفق به کسب عناوین و مقام های بسیار زیادی در این حوزه شده است و در همایش ها و مراسمات و آیین های سنتی و ارزشی خراسان شمالی و زبان کرمانجی، حضور پر رنگی داشته است.

من از همان ابتدا علاقه خیلی زیادی به خوانندگی و موسیقی داشتم و همیشه زمان های تمرین پدرم، حضور داشتم و با جان و دل و عشق و علاقه، نگاه می کردم و همین امر باعث رشد و ترقی و سرعت تکاملی من در این حرفه شد به نحوی که موفق شدم اولین آلبوم خودم را در سن 8 سالگی به بازار عرضه کنم و طرفداران زیادی را متوجه خودم کنم.

در این سالها کمک خداوند همیشه در زندگی من احساس شده است و سرعت پیشرفت من را خیلی بالا برده، از جمله دعوت به مراسمات ملی و مذهبی و اجرای برنامه های متنوع و مکرر زنده در شبکه های اترک استان خراسان شمالی، شبکه شما و چند شبکه دیگر صدا و سیما و انتشار فایل های صوتی و تصویری بنده در شبکه های مجازی، از الطاف و عنایات پروردگارم می دانم و همیشه سپاسگزار و شاکر خدای خودم هستم.

در پایان از همه کسانی که لطفی نسبت به بنده دارند و با حمایت ها و ارتباطات فیزیکی و مجازی، من را در این راه دلگرم می کنند، تشکر ویژه دارم و قول می دهم در آینده، همیشه با کارهای جدید و خلاقانه، بتوانم انتظار مخاطبان، هواداران و جامعه را برآورده کنم.

با تشکر

مهدی رجائی 1398/06/11

 

مشاهده صفحه اختصاصی مهدی رجائی در سایت تالاروس

 

ویدیوهای بیشتر از این خواننده نوجوان و پر استعداد را اینجا ببینید

https://www.instagram.com/mahdirejaei3855/

 

تعداد بازدید: 6618
ارسال شده توسط: maya

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما نزد سایت محفوظ است و منتشر نخواهد شد.

  1. رمضانی

    سلام به به آقا مهدی گل گلاب برات آرزوی موفیت می کنم انشاالله هر روز بهتر از قبل بدرخشی آینده ات درخشانه به امید خدا موفق باشی

    پاسخ
  2. ارسال پاسخ

    آدرس ایمیل شما نزد سایت محفوظ است و منتشر نخواهد شد.