راهنمای انتخاب آتلیه عروسی مناسب

انتخاب آتلیه عروسی یکی از مهیج ­ترین انتخاب­های زندگی مشترک است. جایی که قبل از آن تمام ژست­ های مورد نظرتان را ذهن در مرور کرده اید و منتظر ایفای نقش تان هستید. 

انتخاب آتلیه و گروه هنری به نکات زیادی بستگی دارد. هر وقت بحث انتخاب پیش می آید اولین چیزی که ذهن ما را درگیر خود می کند پول است. سپس علاقه و ویژگی های اخلاقی طرفین تعیین کننده است. مسافت و ویژگی­های دیگر آتلیه نیز در انتخاب آن موثر خواهند بود.

هزینه ها چی میگن

یکی از پرهزینه ترین بخش های ازدواج همین آتلیه است. ثبت تصویری شیرین با لبخندهای شیرین تر و نگاه­های عاشقانه می­تواند برای هر زوجی لذت بخش باشد. با توجه به نوع و کیفیت آتلیه ای شما که در نظر دارید، قیمت آن نیز متفاوت است.

بنابراین، اولین گام در انتخاب آتلیه مناسب عروسی تعیین بودجه است. در ادامه باید لیستی از چیزهایی که می خواهید در آتلیه اتفاق بیفتد ثبت کنید. این که ویژگی های تصویری مد نظرتان چگونه است و چه تعداد عکس می خواهید می تواند با توجه به بودجه شما تعیین شود.

لیست تهیه کنید

بهترین کار این است که یک لیست آتلیه عروسی تهیه کنید. البته تالاروس اینکار را برای شما آسان کرده است و می­تواند از منوی آتلیه های عروسی به مقایسه آتلیه ها و نوشتن لیست خود بپردازید. پس از آن به آتلیه های لیست خود زنگ بزنید و انتظارها و درخواست­های خود را بیان کنید و بازخورد آنها را یادداشت کنید.

اگر تفاوت قیمت بین هزینه مورد انتظار شما و هزینه درخواستی آنها وجود داشت که کلا قید آن را بزنید و سراغ گزینه بعدی بروید. در غیر اینصورت بهتر است تا به صورت حضوری مراجعه کنید و نمونه کارهای آنها را مشاهده کنید.

ژست ها را جستجو کنید

انتخاب آتلیه مناسب تالاروس

احتمال زیاد این اولین باری است که نقش و عروس داماد را بازی میکنید و قرار است در آتلیه عکس بگیرید. بنابراین، بهتر است تا ژست های مختلف را از اینترنت پیدا کنید. پس از انتخاب ژست ها آنها را در گوشی همراه خود ذخیره کنید و روز عکاسی با خود به آتلیه ببرید.

امنیت و مجوز

در هنگام مراجعه به آتلیه ها از مجوز داشتن آنها اطمینان کامل حاصل کنید. امنیت و نحوه تحویل عکس ها نیز مم دیگری است که در هنگام ثبت قرارداد باید نسبت به آن دقت کافی داشته باشید.

در مقاله های دیگر تالاروس بیشتر در مورد آتلیه ها و نحوه انتخاب آنها با شما صحبت خواهیم کرد.

تعداد بازدید: 6162
ارسال شده توسط: علی قنبری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما نزد سایت محفوظ است و منتشر نخواهد شد.