چطور یک جشن عروسی ایده آل داشته باشیم؟

این برای همه ما و کسانی که ازدواج کرده ایم یک تجربه عمومی و همگانی است و می دانیم که برای برگزاری یک مراسم و جشن عروسی خوب و با کیفیت، چه اقدامات و کارهایی لازم است و باید انجام بشود، اما همین ماها اغلب در روز عروسی گیج شده و تقریبا نمی دانیم که باید چه کاری را انجام دهیم.

اما برای اینکه بدانید چطور می توان  یک جشن عروسی همه چیز تمام و ایده آل داشته باشیم، با تالاروس همراه باشید:

 

چطور یک جشن عروسی همه چیز تمام و ایده آل داشته باشیم؟

موضوع این است که اطرافیان و نزدیکان آنقدر درگیر و مشغول مدیریت کارهایشان هستند که گاها فراموش می کنند ما را راهنمایی کرده و بگویند بایستی چه کارهایی انجام دهیم، چطور زمانبندی کنیم و چه برنامه ها و خدماتی را هماهنگ کنیم تا هم در زمان برگزاری جشن عروسی و هم در آینده که خاطرات آن را بازخوانی می کنیم، متاسف و ناراحت و پشیمان نشویم. مسلما خیلی از جوانان مشتاق هستند که عروسی خویش را در روز های عید گرفته و در نتیجه، در چنین روزهایی شاهد ترافیک سنگین این قبیل مراسمات هستیم. و این مطالب، نکاتی را یادآوری می کند که غالبا فراموش کردنشان در روز عروسی، عواقب بدی را به بار آورده است.

در جشن عروسی خود، زیرک و آرام باشید

معمولا بیشتر مردم در روز جشن عروسی خود را همراه با استرس پشت سر می گذارند، استرس از این بابت که آیا تمامی کارها مطابق برنامه زمانبندی شده انجام می شود یا خیر؟ اولین سفارش ما این است، آرام باشید. امروز در درونتان تصمیمی بگیرید که با وقوع هر اتفاقی، آرام باشید و به سرعت به دنبال راه حلی برای این مشکل باشید. تصمیم بگیرید زیرک باشید و هر موضوعی از قبیل دیر رسیدن ماشین، ترافیک، تصادف و خرابی وسایل و تجهیزات هم نتواند شما را ناراحت و پریشان کند.

توجه به مسافت در روز جشن عروسی

یکی از نکات بسیار مهمی که در روز جشن عروسی بایستی مد نظر شما باشد، توجه به مسافت هاست، یعنی باید به فاصله آرایشگاه عروس به آتلیه و همچنین فاصله و دور بودن این دو به تالار و محل برگزاری عروسی است که این موضوع با یک پیش بینی و بررسی ساده، می تواند مشکلات را کم و یا برطرف کند و ترجیحا سعی نمایید این سه مکان را نزدیک به یکدیگر رزرو نمائید، همچنین خودتان هم می توانید امورات آتلیه و عکس هایتان را خودتان انجام داده و نگران دیدن عکسهایتان توسط نامحرم نباشید.

تدارک تیم تشریفات برای جشن عروسی

گاهی ناراحتی ها و دلخوریهایی در مراسم های بزرگ پیش آمده که می تواند با یک پوزش و عذرخواهی بسیار ساده، از یک کینه طولانی مدت جلوگیری کند. می توان گفت تیم تشریفات، همان تیم اجرایی خودمان است و تمامی امورات و خدمات اجرایی، هماهنگ کردن کارها و ... را سر و سامان می دهند. خیلی ضروری نیست که ولخرجی و هزینه های گزاف انجام دهید بلکه فقط کافیست از اطرافیان و دوستان، یک تیم تشریفات آماده کنید و این نکته را بدانید که بهتر است این افراد از بین کسانی باشد که سابقه طولانی تری در مدیریت این طور امورات داشته باشد، چراکه این کارها برای خودشان هم جالب و جذاب و به یاد ماندنی است.

مدیر جشن عروسی خودتان باشید

 معمولا تصویربردار و فیلمبردار ها از صبح تا پایان جشن عروسی، مدیریت و رهبری امورات را بر عهده دارند، ولی شما سعی کنید عکس العمل و رفتارتان کاملا راحت و طبیعی باشد و مشخص نباشد که دارید نقش بازی می کنید یا تحت رهبری و مدیریت کسی دارید رفتار می کنید چراکه در فیلم عروسی وقتی تماشا می کنید، کاملا غیر طبیعی به نظر می رسد، همچنین احتمال دارد با وجود استرس و نگرانی که در حین مراسم در وجودتان وجود دارد، عکس گرفتن با نزدیکان و اطرافیان را فراموش کنید به همین دلیل این موضوع را به تیم تشریفات یادآوری کنید تا در لیست برنامه ها اضافه کنند.

تعداد بازدید: 7138
ارسال شده توسط: Ehsan Faghih

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما نزد سایت محفوظ است و منتشر نخواهد شد.