انتخاب کفش مناسب با لباس عروس

از بین چیزهایی که عروس در مراسم ازدواج می­پوشد، شاید کمترین توجه ها به کفش باشد. چراکه در بسیاری از مواقع بلندی لباس عروس و دامن آن، روی کفش را می­گیرد و تقریبا در لحظات کمی کفش عروس به خوبی قابل رویت است. 

اما، این کم دیده شده شدن نباید توجه ها را نسبت به کفش عروس کمرنگ کند. مثلا در هنگام عکاسی، کفش ها در بیشتر عکس ها قابل مشاهده هستند. هنگامی که عروس در حالت سکون ایستاده است، در بیشتر مواقع کفش ها به خوبی نمایان هستند. بنابراین، باید کفش مناسب با رنگ و نوع پوشش عروس انتخاب شود تا هماهنگی میان آنها باعث جذابیت بیشتر پوشش عروس شود.

اولین نکته مربوط به جنس کفش عروسی است. لباس عروس باید با جنس کفش او هماهنگ باشد. بهترین و ایده آل ترین حالت این است که جنس کفش عروس از همان جنس لباس عروس باشد.

بنابراین، خرید کفش را به بعد از انتخاب لباس عروس موکول کنید و پس از انتخاب نهایی لباس عروس، کفش هماهنگ با آن را نیز انتخاب کنید. برای این کار سعی کنید تکه ای از جنس لباس عروس را با خود به کفش فروشی ها ببرید و نزدیک ترین جنس به آن را پیدا کنید.

 

اگر هزینه لباس و کفش برای شما مهم نیست، می­توانید ست مناسب لباس و کفش را از مجموعه هایی که این ست را در اختیار مشتریان خود قرار می­دهند، انتخاب کنید. هرچند این روش کمی پرهزینه است اما می­تواند هم جنس بودن لباس و کفش را تضمین کند.

اگر باز هم پولدار تر بودید! می­توانید قسمتی از جنس ماده لباس عروس را به مجموعه ای بدهید تا از همان جنس برای شما کفش مناسب را بسازد. هرچند این شیوه ها در کشور ما خیلی مرسوم نیست.

نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که اگر می­خواهید لباس و کفش شما هم جنس باشند، بهتر است نهایت دقت را به کار بگیرید. در غیر اینصورت بهتر است از جنس کاملا متفاوت استفاده کنید و معلوم نباشد که شما سعی در همجنس کردن لباس و کفش داشته اید و شکست خورده اید!

تعداد بازدید: 7611
ارسال شده توسط: علی قنبری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما نزد سایت محفوظ است و منتشر نخواهد شد.