وقت طلاست

این جمله رو همه ما حداقل یک بار شنیدیم. دونده هایی بودن که به خاطر چند ثانیه فرصت اول شدن رو از دست دادن، کنکوری هایی که چند دقیقه وقت کم آوردن و به آرزوشون نرسیدن و یا سهامدارهایی که به خاطر چند ساعت نتونستن سود خوبی داشته باشن. اصلا چرا راه دور بریم، عروس و دومادهایی که به خاطر چند ثانیه، چند دقیقه، چند ساعت و یا چند روز تاخیر در برنامه ریزی، فرصت داشتن یه جشن فوق العاده رو از دست دادند.

با توجه به مشغله هایی که هر کدوم از ما داریم، برنامه ریزی برای تک تک لحظات مراسم هامون کاری خسته کننده و وقت گیره. اما، استفاده از پایگاه های اطلاعاتی معتبر و حرفه ای میتونه برنامه ریزی رو راحت تر کنه. اگه شما هم دنبال یک برنامه ریزی بی نقص برای خودتون هستین، باید بگیم جای درستی رو انتخاب کردین.

اینجا"تالاروس"، یک پایگاه اطلاع رسانی معتبر برای عروس و داماهایی هست که به دنبال بهترین برنامه ریزی برای عروسی شون هستند. از برنامه ریزی های قبل از عروسی مثل تالار، مزون و آرایشگاه تا برنامه ریزی های بعد از عروسی مثل ماه عسل، هتل و تورهای گردشگری. زوج های جوون میتونن با در نظر گرفتن هزینه، فاصله و موقعیت مکانی، امکانات، تخفیف ها و موراد دیگه، مناسبترین تشریفات رو برای خودشون مهیا کنن.

از اونجایی که تلاش تالاروس بر ارسال پیام درست به جامعه و کاهش زمان برنامه ریزی برای عروس و داماد هاست، این مجموعه از تمام مدیران مراکز خدماتی-رفاهی برای همکاری دعوت میکنه.

یادمون نره، وقت طلاست.

ارادتمند؛ روح الله رجائی