نکاتی مهم در انتخاب ماشین عروس

از مهمترین و شیرین ترین دغدغه­های عروسی، البته برای کسانی که خودشان ماشین دارند!، تزیین ماشین عروس و انتخاب طرح­های آن است. اولین جایی که مهمانان شما را می بیند در ماشین عروس است. مهمتر از همه اینکه ماشین عروس نقش مهمی را در جذابیت فیلم عروسی شما دارد. 

 

بنابراین، باید در انتخاب ماشین و نحوه گل آرایی، بادکنک آرایی و دیگر آرایش­های مخصوص ماشین! دقت کافی داشته باشید.

اگر از عروس و دامادهایی هستید که خودتان صاحب ماشین هستید بهترین گزینه برای ماشین عروس همان ماشین خودتان است. مهمترین دلیل این پیشنهاد این است که می توانید به شدت در هزینه ها صرفه جویی کنید و همچنین خاطرات خوبی را در ماشین خود به یادگار بگذارید.

اما اگر صاحب ماشینی نیستید دو راه دارید. اول اینکه از دوستان و آشنایان خود ماشینی قرض کنید و یا اینکه به سرویس دهندگان مربوط به کرایه ماشین عروس مراجعه کنید. برای اینکار میتوانید از خدمات ارائه شده در بخش ماشین عروس تالاروس استفاده کنید.

کرایه کردن ماشین عروس دردسرهای خاص خود را دارد. اینکه ماشین عروس شما جدید باشد یا سنتی و یا راننده داشته باشد یا بدون راننده باشد می تواند در هزینه های شما تاثیر داشته باشد.

همچنین نکته ای را باید در کرایه ماشین عروس در نظر داشته باشید. اگر طبق برنامه شما برای 5 ساعت به ماشین عروس نیاز دارید، ماشین عروس را برای مدت بیشتری مثلا 6 ساعت کرایه کنید. دیر آمدن مهمانها و نقص در سایر برنامه ریزی ها می تواند این زمان را افزایش دهد.

در اجاره ماشین عروس به نوع پوشش عروس دقت داشته باشید. بعضی از لباس عروس ها نیاز به فضای زیادی دارند. بنابراین، ماشین عروس باید فضای کافی برای عروس خانم داشته باشد و باعث چروک و بد شکل شدن لباس عروس نشود.

گل آرایی و سایر تزیینات ماشین عروس به متخصص­های آن واگذار کنید و درجه هوا را نیز در نظر داشته باشید. چنانچه در محیطی گرم زندگی می کنید حواستان باشد که گلهایی انتخاب کنید که در برابر حرارت مقاومت بیشتری داشته باشند.

در سایر مقاله های تالاروس در رابطه با ماشین عروس نکته های بیشتری را بیان خواهیم کرد.

تعداد بازدید: 6402
ارسال شده توسط: علی قنبری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما نزد سایت محفوظ است و منتشر نخواهد شد.